SERWIS MECHANICZNY

Wysoka jakość usług w naszym serwisie mechanicznym jest wynikiem wieloletniego doświadczenia mechaników i specjalnych szkoleń

organizowanych we współpracy z CHEVROLET, LADA.

Dane adresowe:

Auto Robot System s.c.
30-864 Kraków, ul. Mała Góra 55
Prowadź GOOGLE MAPY

Godziny pracy:

Poniedziałek-Piątek: 8°°- 18°°

Sobota: 8°°-13°°

Umów wizytę

Tel: 12 658 44 24

wew: 22

Autoryzowany Serwis Mechaniczny

Kraków – AUTO ROBOT SYSTEM s.c.

Mechanik Kraków, mechanika Kraków.

W autoryzowanej stacji AUTO ROBOT SYSTEM jest do Państwa dyspozycji serwis mechaniczny wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia niezbędne do profesjonalnej obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Nasi specjaliści służą Państwu zawsze swoją pomocą oraz udzielą wszelkich informacji na temat gwarancji, przeglądów technicznych i działania wszelkich mechanizmów oraz urządzeń w Państwa samochodzie.

Wysoka jakość usług w naszym serwisie mechanicznym jest wynikiem wieloletniego doświadczenia mechaników i specjalnych szkoleń organizowanych we współpracy z CHEVROLET, LADA.

Usługi oferowane przez serwis mechaniczny:

przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne

naprawy mechaniczne samochodów wszystkich marek

komputerowa diagnostyka podwozia i silnika

montaż i serwis instalacji gazowych

profesjonalny montaż alarmów i innych zabezpieczeń

montaż haków holowniczych

Pranie tapicerek

szybka wymiana oleju

wymiana opon

PROMOCJA: PRZY ZAKUPIE KPL. OPON-WYMIANA GRATIS

obsługa klimatyzacji - naprawy, ozonowanie, odgrzybianie

montaż czujników cofania

zakładanie instalacji radiowych

myjnia ręczna

Jak wszyscy wiemy, współczesne samochody produkowane są w oparciu o najnowocześniejsze                    osiągnięcia techniki. Diagnostyka takich samochodów bez odpowiedniego oprzyrządowania i oprogramowania, bez odpowiednich urządzeń diagnostycznych oraz bez odpowiednio przeszkolonego personelu jest praktycznie niemożliwa. Dlatego też, tylko autoryzowana stacja obsługi jak AUTO-ROBOT-SYSTEM mająca dostęp do wszystkich instrukcji, schematów, testerów firmowych oraz do informacji dotyczących procesu technologicznego w produkcji samochodów marki CHEVROLET, ŁADA, jest w stanie precyzyjnie zdiagnozować i usunąć każdą powstałą usterkę.

Klientom flotowym proponujemy podpisane umowy na kompleksową obsługę ich samochodów. Umowa gwarantuje szybką naprawę, wysoką jakość usług, holowanie pojazdu z miejsca awarii, możliwość rozliczeń z firmami ubezpieczeniowymi, samochody zastępcze. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do Biura Obsługi Klienta.