Kredyty oraz leasing

Zapraszamy do skorzystania z oferty kredytowej oraz leasingowej.

Każdy leasing lub kredyt na samochód, jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta, innymi słowy warunki kredytu

są elastyczne i w niektórych przypadkach mogą być zmienione i dopasowane do bieżącej sytuacji klienta.

Dane adresowe:

Auto Robot System s.c.
30-864 Kraków, ul. Mała Góra 55
Prowadź GOOGLE MAPY

Godziny pracy:

Poniedziałek-Piątek: 8°°- 18°°

Sobota: Zamknięte

Umów wizytę

Tel: 12 658 44 24

wew: 28

Oferujemy Państwu kredyt, lub leasing dostosowany do indywidualnych potrzeb, który ułatwi realizację planów związanych z zakupem samochodu, oferując korzystne warunki finansowania rat oraz możliwość indywidualnego wyboru wysokości kredytu lub leasingu.

O kredyt mogą ubiegać się osoby fizyczne, dysponujące udokumentowanym źródłem dochodów w postaci: umowy o pracę, emerytury lub renty, umowy zlecenia, umowy o dzieło, umów agencyjnych, wynajmu nieruchomości, prowadzenia działalności gospodarczej, gospodarstwa rolnego, dywidend, udziałów w spółkach z o.o. oraz dochodów z tytułu alimentów.
Leasing jest rozwiązaniem dedykowanym dla firm, które stają przed koniecznością zakupu samochodu, ale chcą zachować płynność finansową na niezmienionym poziomie.

ZALETY NASZEGO LEASINGU

 

  • Leasingodawca przejmuje na siebie czynności związane z zakupem samochodu, rejestracją i w porozumieniu z dealerem przekazaniem go leasingobiorcy.
  • Wysokość opłat leasingowych dopasowana jest do sytuacji finansowej Leasingobiorcy.
  • Spłata rat leasingowych dokonywana jest z bieżących przychodów, wynikających z eksploatacji samochodu, a to poprawia płynność finansową firmy.
  • Tytuł własności jaki ma Leasingodawca do samochodu stanowi element zabezpieczenia umowy leasingu.
  • Podstawą kalkulacji rat leasingowych jest wartość netto przedmiotu leasingu. Podatek VAT od zakupu przedmiotu jest finansowany przez Leasingodawcę.

 

 

 

ZALETY NASZEGO KREDYTU

Kredyt jest najczęściej rozważanym rozwiązaniem, gdy brakuje nam określonej sumy pieniędzy na pokrycie wydatków związanych z bieżącymi potrzebami lub planami na przyszłość. Popularność kredytu jest związana z zaletami, jakie posiada:

  • Kredyt daje możliwość szybkiego uzyskania niezbędnych środków na sfinansowanie zakupu samochodu. Skorzystać z kredytu może zarówno klient indywidualny i przedsiębiorstwo.
  • Tak jak w przypadku leasingu wysokość spłat kredytu można dostosować do własnych możliwości finansowych. Poza tym gdy wysokość zaciągniętych przez nas zobowiązań jest dla nas zbyt uciążliwa, można starać się o kredyt konsolidacyjny, który pozwoli na zmniejszenie płaconej przez nas miesięcznej raty przy jednoczesnym wydłużeniu okresu kredytowania;
  • W przypadku naszego kredytu nie jest wymagany wkład własny. Całość zakupu czy też planowanej inwestycji może zostać sfinansowany ze środków, które pożyczy nam bank. W związku z tym nie trzeba dysponować dużymi rezerwami gotówki;