Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to

serwis lakierniczy Kraków, lakiernik Kraków » AUTO ROBOT SYSTEM

Autoryzowany Serwis Lakierniczy Kraków - AUTO ROBOT SYSTEM s.c.
Lakiernik Kraków, lakiernictwo Kraków.

Nasz serwis lakierniczy świadcząc usługi z zakresu napraw lakierniczych na bazie lakierów wodnych gwarantuje Państwu wykonanie naprawy solidnie i szybko. Wysoką jakość naprawy zapewnia nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalne wyposażenie, używanie materiałów lakierniczych renomowanej firmy STANDOX oraz regularne szkolenie pracowników z zakresu nowych technologii lakierowania.

Wyposażenie lakierni stanowią:

  • Kabina lakiernicza firmy "LAGOS" - samochody dostawcze (wydajność 28000 m3/godz)
  • Mieszalniki lakierów firmy: STANDOX
  • Zestaw narzędzi pneumatycznych do przygotowania na sucho powierzchni do lakierowania (firmy CHICAGO PNEUMATIC i RUPES)
  • odkurzacze do odsysania powietrza przy szlifowaniu i polerowaniu firmy HAMACH
  • Pistolety lakiernicze firmy, SATA do podkładów i lakierów nawierzchniowych wraz z urządzeniem myjącym pistolety firmy HAMACH

Ponadto nasza mieszalnia farb zapewni Państwu dostęp do wszystkich kolorów i rodzajów lakierów oraz komponentów lakierniczych renomowanej firmy STANDOX. Lakiery te to nie tylko wysoka jakość, ale również szeroka wiedza niezbędna dla efektywnego i rentownego funkcjonowania warsztatu lakierniczego. Nowoczesne systemy komputerowe działające w połączeniu z wagą pozwalają na automatyczną kalkulację i re-kalkulację niezbędnych komponentów przygotowanej mieszanki, co pozwala uzyskać identyczną barwę z kolorem samochodu.

Korzystając z usług naszej firmy jesteś pewien, że samochód po naprawie lakierniczej nie będzie się niczym różnił od samochodu przed uszkodzeniem powłoki lakierniczej. Dodatkowo każdy element naprawiany i lakierowany jest zabezpieczany antykorozyjnie, co zapewnia dodatkową gwarancję na części metalowe nadwozia.

Więcej informacji na temat warunków naprawy otrzymają Państwo pod naszym numerem telefonu: 12-658-44-00 w. 20

 
   kabina_lakiernicza_2     Lagos_logo        standox

 

 Standox_paleta

Godziny otwarcia Firmy:

Pn - Pt: 8.00 - 18.00

Sobota: 8.00 - 13.00


NASZ SERWIS DOKONUJE NAPRAW SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH WSZYSTKICH MAREK.

Tagi: Autorobot System, lakiernictwo, lakiernictwo samochodowe, lakiernik Kraków, lakiernik samochodowy, naprawy lakiernicze, serwis lakierniczy, zakład lakierniczy.