Montaż instalacji gazowych

Nasza firma zapewnia profesjonalny montaż samochodowych instalacji gazowych renomowanej marki BRC oraz STAG.

Wieloletnie doświadczenie naszych montażystów w połączeniu z wysoką jakością systemów BRC oraz STAG gwarantuje korzyści w postaci oszczędności i niezawodności instalacji gazowych.

Dane adresowe:

Auto Robot System s.c.
30-864 Kraków, ul. Mała Góra 55
Prowadź GOOGLE MAPY

Godziny pracy:

Poniedziałek-Piątek: 8°°- 18°°

Sobota: 8°°-13°°

Umów wizytę

Tel: 12 658 44 24

wew: 20

 

Nasza firma zapewnia profesjonalny montaż samochodowych instalacji gazowych renomowanej marki BRC oraz STAG. Wieloletnie doświadczenie naszych montażystów w połączeniu z wysoką jakością systemów BRC oraz STAG gwarantuje korzyści w postaci oszczędności i niezawodności instalacji gazowych.

 

 

Udzielamy 2 letniej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, zapewniamy ubezpieczenie OC na samochód w trakcie montażu.
Obszerna gama systemów BRC oraz STAG pozwala wyposażyć w LPG niemal każdy samochód bez względu na jego wiek.

 

LPG najbardziej ekonomiczne paliwo samochodowe.

Ceny paliw systematycznie rosną a koszt paliwa to znacząca pozycja w kosztach eksploatacji samochodów. Ponadto w ostatnich latach, ceny oleju napędowego rosną szybciej niż ceny benzyn. Jeszcze kilka lat temu ceny oleju napędowego były niższe od ceny benzyny o około 25%. W tym czasie wiele firm zdecydowało o wyborze do swoich flot samochodów z silnikami wysokoprężnymi. Wybór podyktowany był niższymi kosztami eksploatacji wynikającymi między innymi z tańszego paliwa. Jednak w ostatnim czasie cena oleju napędowego przewyższyła cenę benzyny.

Czy zatem jazda na dieslach to faktycznie najbardziej ekonomiczne rozwiązanie? Pytanie jest zasadne tym bardziej, że wyżej opisanym zmianom cenowym towarzyszą inne zjawiska, których znaczenie dla ekonomiki jest trudne do przecenienia. Są to m.in.:

-wzrost awaryjności jednostek dieslowskich (głównie: turbiny, koła dwumasowe, filtry DPF). Szeroko pisze o tym prasa fachowa jak i sami użytkownicy.

-wyższa w stosunku do wersji benzynowej cena zakupu auta z silnikiem diesla. Dopłata wynosi przeciętnie 5 – 10 tyś złotych. Oznacza to wzrost ceny auta o 10 – 25% w zależności od modelu.

-technologiczny rozwój samochodowych instalacji gazowych wzrost dostępności gazu na stacjach benzynowych

-wzrost dostępności gazu na stacjach benzynowych